Kachlové krby


Proč si vybrat právě kachlový krb?

  1. Efektivní zdroj tepla: Kachlové krby jsou známé svou schopností udržovat teplo po dlouhou dobu, což vám umožní snížit náklady na vytápění a zároveň si užívat příjemnou tepelnou pohodu.

  2. Krásný design: Díky různorodým designům a možnostem personalizace můžete mít kachlový krb, který dokonale ladí s vaším interiérem a přináší do vašeho domova jedinečný vizuální dojem.

  3. Trvanlivost a odolnost: Kachlové krby jsou známé svou dlouhou životností a odolností. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které odolávají vysokým teplotám a mechanickému opotřebení.

  4. Ekologická volba: Spalování dřeva je ekologická alternativa k fosilním palivům, což z kachlových krbů dělá šetrnou volbu pro životní prostředí.

  5. Atmosféra a pohoda: Nic nepřidává do domova útulnost a atmosféru jako plameny praskající v krbu. Kachlové krby vytvářejí příjemnou a relaxační atmosféru, ideální pro večery strávené v kruhu rodiny a přátel.

Nabízíme široký výběr kachlových krbů různých designů, velikostí a funkcí, které splní vaše požadavky a představy. Navštivte náš showroom nebo kontaktujte naše odborníky, kteří vám rádi pomohou s výběrem toho pravého kachlového krbu pro váš domov.

Přineste do svého domova teplo, krásu a atmosféru s kachlovým krbem od KRBY HRADIL

Naše vybrané realizace kachlových krbů

30
více jak 30 zkušeností v oboru
400
přes 400 realizací krbů a obestaveb
650
až 650 druhů krbů a kachlových kamen ve všech provedeních
50
více jak 50 realizací zahradních Krbů a kuchyní

Pavel Hradil

telefon: 582 330 932

mobil: 607 991 209

Adresa

Adresa

Západní 9

Prostějov – Krasice

Buďte s námi ve spojení na sociálních sítích